Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

.

PARALIZATOR DLA KOBIET SZMINKA

Podstawowe dane

Cena promocyjna: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

PARALIZATOR DLA KOBIET SZMINKA PARALIZATOR DLA KOBIET SZMINKA PARALIZATOR DLA KOBIET SZMINKA PARALIZATOR DLA KOBIET SZMINKA
Paralizator Szminka 
"Szminka" jest paralizatorem o napięciu 1 000 KV zasilany wewnętrznym akumulatorem, którego czas ładowania wynosi tylko 4 godziny! W komplecie z urządzeniem otrzymujesz wygodną, paralizator oraz ładowarkę.

Paralizator ma 125 mm długości i 26 mm średnicy. Jego waga, to niespełna ćwierć kilograma, więc z powodzeniem można określić go mianem kompaktowego (kieszonkowego). Paralizator z latarką idealnie nadaje się do damskiej torebki, poręczny a zarazem niepozorny.

Akumulator przede wszystkim zasila paralizator, który posiada 2 elektrody kontaktowe. Ich stożkowe groty znajdują się na koronie (obwodzie) latarki diodowej - bardzo mocnego źródła światła, które jest pomocne nie tylko podczas poruszania się w ciemności - świecąc bezpośrednio w oczy napastnika nawet z odległości 10 metrów możemy go czasowo oślepić - zdezorientować, dając sobie czas na wezwanie pomocy, ucieczkę lub przygotowanie się do odparcia napaści.

Dostępny bez zezwolenia