Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

.

ELEKTROMAGNETYCZNY CZUJNIK COFANIA PARKOWANIA

Podstawowe dane

Cena promocyjna: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

ELEKTROMAGNETYCZNY CZUJNIK COFANIA PARKOWANIA
ELEKTROMAGNETYCZNY CZUJNIK PARKOWANIA 
 
 Elektromagnetyczne czujniki parkowania mają znaczną przewagę nad tradycyjnymi czujnikami ultradźwiękowymi. Są niewidoczne z zewnątrz pojazdu i pokrywają swym zasięgiem znacznie większą przestrzeń wokół samochodu.

Prosta i nieskomplikowana instalacja bez konieczności wiercenia w zderzaku.
Montowane mogą być z tyłu jak i przodu pojazdu.Elektromagnetyczne czujniki parkowania są bezobsługowe, co oznacza, że nie musimy się martwić o ich mycie
i konserwację. Natomiast ultradźwiękowe czujniki parkowania wymagają konserwacji, gdy są brudne ich wydajność jest ograniczona. Można je również łatwo uszkodzić podczas mycia w myjkach ciśnieniowych czy też automatycznych. 

Tradycyjne, ultradźwiękowe czujniki parkowania oparte są na czterech do ośmiu czujników wysyłających
i odbierających stożkową wiązkę ultradźwięków. Pomiędzy poszczególnymi czujnikami mogą znajdować się puste, nie pokryte sygnałem przestrzenie a tym samym tradycyjny system czujników może nie wykryć niewielkich przeszkód jak kamienie, czy wąskie słupki.

Natomiast w elektromagnetycznych czujnikach parkowania używana jest metalowa taśma samoprzylepna, która zamontowana na wewnętrznej stronie zderzaka działa jak antena. Taśma stale wysyła i odbiera fale, a dzięki elektronicznemu przetwornikowi będziemy ostrzegani sygnałami dźwiękowymi o zbliżającej się przeszkodzie. Rewolucyjna konstrukcja i zastosowanie liniowej anteny ukrytej wewnątrz zderzaka pozwala na ochronę całej przestrzeni wokół pojazdu w zakresie 180 stopni w pionie i po 45 stopni wokół krańców zderzaka, a nie tylko z tyłu, tak jak w przypadku ultradźwiękowych czujników parkowania.

Kolejną zaletą elektromagnetycznych czujników parkowania jest napięcie, które działa jak detektor. Napięcie jest wysyłane do czujnika, a po napotkaniu przeszkody generowane są słyszalne dźwięki dla kierowcy. Częstotliwość dźwięków rośnie wraz z malejąca odległością do przeszkody, pozostawiając dużo czasu na reakcje

Elektromagnetyczne czujniki parkowania są zgodne ze wszystkimi tradycyjnymi instalacjami elektrycznymi, jak również z najnowszymi systemami okablowania CAN-Bus znajdującymi się we wszystkich nowych pojazdach. Elektromagnetyczne czujniki parkowania będą również poprawnie pracować nawet jeśli z tyłu auta będzie zamontowany hak lub koło zapasowe. Żadne inne czujniki parkowania nie potrafią sobie z tym poradzić.


Nadają się do wszystkich typów samochodów ze zderzakami z tworzywa sztucznego
Wyjątkowo łatwy montaż bez wiercenia otworów w karoserii !

100% sprawdzona skuteczność
Prosta budowa a co za tym idzie bezawaryjna praca

Zakres wykrywania przeszkód od  ~ 60-10cm
Modulowany dźwięk o zmiennym natężeniu

Wykrywanie niskich i wysokich krawężników oraz małych i dużych przedmiotów
Wykrywanie ludzi, pojazdów, bram garażowych, ścian, filarów, słupów, siatki itp.
Kompatybilne z pojazdami, w których zamontowany jest hak, koło zapasowe itp.

Bezobsługowe użytkowanieW ZESTAWIE :
Taśma elektromagnetyczna (dł. ok 2.2 m.)
Centralka
Okablowanie
Oryginalne opakowanie

W kartonie zbiorczym 100 szt