Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

LAMPA SOLARNA HALOGEN 60 LED SOLAR 4 TRYBY PRACY

Podstawowe dane

Cena promocyjna: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

LAMPA SOLARNA HALOGEN 60 LED SOLAR 4 TRYBY PRACY
LAMPA SOLARNA HALOGEN 60 LED SOLAR 4 TRYBY PRACY

w przypadku braku zdjecia prosze o kontakt
Reflektor / Lampa LED typu halogen z czujnikiem ruchu, sensorem zmierzchu i baterią słoneczną - urządzenie mające na celu oświetlanie podjazdów do garaży, wejść do pomieszczeń w ekologiczny i tani sposób. 

Całkowicie bezprzewodowa, zamontuj ją gdzie chcesz, nie trzeba podłączać jej do sieci elektrycznej. 
Jako źródła światła lampa używa bardzo mocnych LED marki Epistar. Gwarantuje to bardzo długą niezawodność działania i bardzo niskie zużycie energii w porównaniu do typowych żarników halogenowych. 
Reflektor jest natychmiast rozświetlany przy starcie, co oznacza że nie pobiera żadnej dodatkowej energii. Lampa po włączeniu od razu całkowicie rozświetla się a częste włączanie i wyłączanie nie wpływa na jej żywotność 

Czujnik ruchu uruchamia światło po wykryciu obiektu poruszającego się w zasięgu czujki PIR. 
Halogen posiada wbudowany czujnik ruchu oraz zmierzchu. Dzięki nim można ustawić czas świecenia lampy, poziom natężenia światła oraz włącza się gdy zauważy ruch. 
Łatwe mocowanie na ścianie za pomocą kołków rozporowych. Możliwość regulacji kąta nachylenia oprawy. 

Cztery tryby świecenia: 
1. czujnik ruchu noc - lampa uruchamia się o po wykryciu ruchu (kiedy jest ciemno) i generuje strumień świetlny aż 420 lumenów. Użytkownik reguluje czas świecenia (TIME), wrażliwość czujnika ruchu (SENS) oraz czujnika zmierzchu (LUX). Potencjometr LUX należy ustawić na księżyc. 
2. czujnik ruchu dzień - lampa uruchamia się o po wykryciu ruchu (kiedy jest jasno) i generuje strumień świetlny aż 420 lumenów. Użytkownik reguluje czas świecenia (TIME), wrażliwość czujnika ruchu (SENS) oraz czujnika zmierzchu (LUX). Potencjometr LUX należy ustawić na słońce. 
3. tryb pracy lampa działa cały czas po przełączeniu na ON 
4. tryb pracy lampa działa cały czas na zasilaniu 230v po podłączeniu specjalnego zasilacza, OPCJA brak zasilacza w zestawie. 

Przeznaczona do użytku zewnętrznego. 

W kartonie zbiorczym 12 szt