Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

.

LAMPKA PROJEKTOR GWIAZD STAR MASTER LED

Podstawowe dane

Cena promocyjna: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

LAMPKA PROJEKTOR GWIAZD STAR MASTER LED
LAMPKA NOCNA LED STAR MASTER - PROJEKTOR GWIAZD NA BATERIE 


Przedmiotem oferty jest ozdobna lampa nocna Star Master LED - Projektor gwiazd w komplecie z zasilaczem. Lampa tworzy niepowtarzalne wzory na ścianach, oknach, doskonale imitujące nocne, gwieździste, bezchmurne niebo - idealny gadżet na prezent czy też ozdobę na szafkę nocną Twojego dziecka. 

  

Oferowana lampka idealnie pasuje do pokoju dziecięcego lub po prostu do sypialni. Wyświetlane konstelacje gwiazd są w różnych kombinacjach oraz kolorach. Światło z lampki może być białe - gdy potrzebujesz jasnego światła lub kolorowe, zmieniające się co kilka sekund (zielone, czerwone i niebieskie). Aby lampka dała najlepszy rezultat, należy zgasić w pokoju główne światło (opcjonalnie zasłonić okno) i włączyć projektor gwiazd - Star Master. Daje to niesamowity efekt na ścianach oraz suficie.

  


  

Lampka zasilana jest za pomocą zasilacza dołączonego do zestawu lub bateriami (3xAA - duże paluszki). To zdecydowana przewaga nad konkurencyjnymi produktami, które zasilane są jedynie na baterie i nie mają zasilacza w zestawie, którego oddzielny zakup może być problematyczny. Dzięki temu, nie ma potrzeby wymiany baterii co kilka dni, co daje dużą oszczędność w perspektywie czasu.

  
Zalety:

Fantastyczna lampka - kawałek gwieździstego nieba w Twoim domu,
Lampkę można ustawić w oknie by uzyskać efekt świecących GWIAZD w oknie (niezwykłe wrażenie dla osób przebywających w pomieszczeniu jak i poza nim),
Można urozmaicić wygląd pokoju oświetlając ścianę gwiazdami,
Piękny efekt uzyskuje się ustawiając lampkę np. pod choinką,
Lampka posiada 2 tryby świecenie: ciągły biały lub kolorowy (kolory zmieniają się co kilka sekund),
Doskonała dekoracja pokoju dziecięcego,
Możliwość zasilania również bateriami 3x R6 (AA)
Wymiary: 12cm x 11cm x 11cm
Oryginalnie zapakowana

W kartonie zbiorczym 100 szt