Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

.

PIASEK KINETYCZNY 2KG PIASKOWNICA AKCESORIA

Podstawowe dane

Cena promocyjna: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

PIASEK KINETYCZNY 2KG PIASKOWNICA AKCESORIA
PIASEK KINETYCZNY 2KG PIASKOWNICA AKCESORIA


Magiczny piasek to wspaniała zabawa dla Ciebie i twoich dzieci. Jest to materiał plastyczny, nieszkodliwy, wykonany z naturalnych składników będący pochodną modeliny. Maluchy z łatwością uformują z niego podsuwane im przez wyobraźnię obrazy. 

Dzięki swym niepowtarzalnym właściwościom kinetycznym drobinki piasku przyciągają się i piasek nie rozsypuje się bezładnie. Jednocześnie zachowuje cudowną plastyczność co pozwala stworzyć dowolne kształty: litery, budowle, zamki, babeczki i co tylko znajdzie się w wyobraźni. Nie przykleja się do rąk, nie brudzi ich a także ubrań. Posiada wysoką lepkość, nie kurzy się, nie wysycha i nie twardnieje - przez co można go wielokrotnie używać przez długi czas, po zakończonej zabawie wraca do swojej oryginalnej postaci. 

Magiczny piasek kinetyczny jest nietoksyczny, gdyż składa się z 98% z naturalnego piasku. 
Świetnie rozwija wyobraźnię oraz zdolności manualne Twojego dziecka, a dodatkowo jest wspaniałą zabawą! Z łatwością tworzy się dowolne wzory, a dzięki foremkom budować można ciekawe figury i budowle! 
Zestaw daje nam nieograniczone możliwości kreowania własnego świata, pełnego żywych barw i niezwykłych pomysłów. Dzięki strukturze piasku mona bawić się nim w domu - bez obaw, że nie będzie można później go posprzątać! 

Specyfikacja przedmiotu
- Produkt fabrycznie nowy. 
- Kolor: mix (bez możliwości wyboru)-żółty, zielony, pomarańczowy, niebieski, różowy, fioletowy 
- W zestawie: 
- Piasek kinetyczny: 2kg 
- Basen na piasek 
- Łopatka 
- Zamkowe foremki 6szt. 
- Morskie foremki 6szt 
- Plastikowy pojemnik na zestaw akcesoriów.