Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

.

Wesoła Gra Rodzinna SZALONA SPŁUCZKA Toaleta WC

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Wesoła Gra Rodzinna SZALONA SPŁUCZKA Toaleta WC Wesoła Gra Rodzinna SZALONA SPŁUCZKA Toaleta WC Wesoła Gra Rodzinna SZALONA SPŁUCZKA Toaleta WC Wesoła Gra Rodzinna SZALONA SPŁUCZKA Toaleta WC Wesoła Gra Rodzinna SZALONA SPŁUCZKA Toaleta WC Wesoła Gra Rodzinna SZALONA SPŁUCZKA Toaleta WC

Wesoła Gra Rodzinna SZALONA SPŁUCZKA Toaleta WC


Tego jeszcze nie było! Gra z toaletą? Ktoś pomyśli szurnięci...ale w każdym detalu tkwi szczegół : )Gra ta zapewnia mnóstwo emocji, śmiechu, pozytywnej zabawy dosłownie zapewniona jest kupa śmiechu dla rodziny i znajomych : ).Nie jest to tylko gra dla dzieci ale i dorośli odnajdą się podczas takiej zabawy!

 

Na czym zabawa polega?

 

Do toalety wlej wodę i zacznij zabawę.Przekręć rolkę papieru, aby poznać ilość pociągnięć za spłuczkę, którą musisz wykonać. Słyszysz dźwięk spuszczanej wody? Ok - tym razem udało ci się uniknąć reakcji szalonej spłuczki. Ale pamiętaj musisz mieć "kupe szczęście" aby wyjść z tej gry sucho : ). Gracz, który zostanie ochlapany wodą przy ciągnięciu za spłuczkę, odpada! Wygrywa ostatni suchy zawodnik!

 

Szalona Spłuczka to gra pełna oczekiwania i emocji - kto następny zostanie ochlapany wodą? Zabawa nie wymaga specjalnych umiejętności, nie ma tutaj też punktacji. To gra rodzinna, która zawiera wiele niepewności i jeszcze więcej oczekiwania. Urządzenie jest łatwe w montażu, a atrakcyjność zabawy podnoszą realistyczne efekty dźwiękowe.Gry są doskonałym sposobem na wspólną zabawę w gronie najbliższych. Dzięki takim zabawom dzieci, mogą spędzić więcej czasu z rodzicamiZestaw zapakowany w bardzo ładne kolorowe pudełko, idealnie nadające się na prezent.

Specyfikacja:

  • certyfikat: CE
  • wiek: 4 +
  • wymiar opakowania: 27 x 26,5 x 8 cm
  • waga: 0,4 kg
  • płeć: dziewczynka, chłopiec, uniseks
  • baterie: 2 x 1,5V AA (brak w zestawie)