Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

.

MUZYCZNY GARNUSZEK NA KLOCUSZEK SORET GRAJĄCY

Podstawowe dane

Cena promocyjna: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

MUZYCZNY GARNUSZEK NA KLOCUSZEK SORET GRAJĄCY MUZYCZNY GARNUSZEK NA KLOCUSZEK SORET GRAJĄCY MUZYCZNY GARNUSZEK NA KLOCUSZEK SORET GRAJĄCY MUZYCZNY GARNUSZEK NA KLOCUSZEK SORET GRAJĄCY MUZYCZNY GARNUSZEK NA KLOCUSZEK SORET GRAJĄCY

GARNUSZEK KLOCUSZEK SORTER KLOCKI
 

Interaktywna zabawka z serii "ucz się i baw", której celem jest nauka poprzez zabawę. Zabawka w swoim składzie posiada 6 kolorowych klocków, które należy umieścić w przeznaczonych dla nich otworach. Każdy z klocków jest w innym kształcie i z oznaczeniem cyferki lub literki. Dziecko podczas zabawy uczy się rozróżniania kształtów, kolorów. Kolorowy wesoły garnuszek po włączeniu gra wesołą muzyczkę, jeździ na kółkach i wesoła się kiwa, obręcz świeci, miga kolorowymi światełkami. Po umiejscowieniu klocków w sorterkach, znajdują się one w brzuszku garnuszka. Pojemny brzuszek garnuszka zmieści klocki ale i także zapewne inne potrzebne skarby malucha.

 

Zabawka łączy najlepsze cechy zabawek manualnych i rozwijających zdolność myślenia. Uczy liczb i rozpoznawania kształtów. Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, i ma z tego niesamowitą satysfakcję, że wybrało właściwy otwór.

 

Wymiary garnuszka:

12,5 cm x 10,5 cm x 14 cm.

 

GARNUSZEK KLOCUSZEK ŚWIECI, TAŃCZY I GRA

Zestaw jest idealnym prezentem dla małych kombinatorów. Sprawi na pewno mnóstwo radości we wspólnej zabawie i dużym i mały. Bardzo kolorowy i efektowny.Zabawka zapakowana jest w kolorowe pudełko, idealnie pasujące na prezent.

 

 

Specyfikacja:

 

  • certyfikat CE
  • wiek 36 m +
  • wymiar opakowania 12,5 cm x 10,5 cm x 14 cm.
  • waga 0,4 kg
  • baterie 3 x AA