Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

.

Halogen lampa naświetlacz LED SMD 50W =500W jakość

Podstawowe dane

Cena promocyjna: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Halogen lampa naświetlacz LED SMD 50W =500W jakość Halogen lampa naświetlacz LED SMD 50W =500W jakość

Halogen LED 50W Super slim

 

Nowoczesny halogen LED w obudowie Super slim jest odpowiednikiem tradycyjnej lampy o mocy ok. 500W. Wysoki strumień światłą zapewnia najnowszy typ matrycy LED wykonanej w technologii SMD wykorzystującej wysokowydajne diody LED oraz technologię zasilania DOB. Przyjazne dla oczu światło o współczynniku oddawania barw CRI: Ra 80, nie męczy wzroku i zapewnia świetne odwzorowanie kolorów. Ze względu na swoją uniwersalność halogen świetnie sprawdzi się jako oświetlenie podjazdów, drzwi wejściowych czy terenu wokół budynków.

 

Wysoka jasność światła dzięki najnowszej generacji matrycy LED SMD

 

Naświetlacz został wyposażony w bardzo wydajny,wysokiej klasy moduł LED zapewniający doskonałą jakość emitowanego światła. Nowej generacji matryca LED SMD zapewnia intensywne, równomierne światło o wysokim współczynniku odwzorowania barw. Ze względu na dużą powierzchnię zamontowanego modułu, udało się uzyskać bardzo równomierny strumień świetlny. Oznacza to, że ilość światła po bokach naświetlacza nie spada tak drastycznie w stosunku do jego centrum jak to ma miejsce w halogenach starszej generacji wykorzystujących moduł z pojedynczą typu COB.

 

Bardzo długa żywotność

 

Optymalnie dobrane komponenty sprawiają, że halogen ten może poszczycić się bardzo długim czasem świecenia wynoszącym aż 30 000 godzin. Rozłożone na dużej powierzchni diody LED w połączeniu z aluminiową obudową zapewniają efektywne odprowadzenie ciepła, co dodatkowo wpływa na żywotność pracującego wewnątrz modułu LED.

 

 

Szeroka i równomierna wiązka światła

 

Szeroki kąt świecenia wynoszący 120 stopni umożliwia oświetlenie bardzo dużej powierzchni, nie tracąc na jasności w obszarach bocznych. Dzięki nowemu modułowi SMD światło rozchodzi się bardzo równomiernie,co sprawia, że rzeczywisty kąt świecenia lampy jest dużo bardziej użyteczny niż w przypadku halogenów poprzedniej generacji z pojedynczą diodą LED.

 

Nowoczesny design i wysoka jakości wykonania

 

Oryginalne wzornictwo oraz użyte do produkcji wysokiej jakości materiały powodują, że halogen ten prezentuje się estetycznie również wtedy, gdy jest wyłączony. Specjalnie zaprojektowana obudowa Super slim sprawia, że grubość lampy wynosi zaledwie 3,3cm!

 

Odporność na wodę i kurz

 

Wysoka klasa szczelności IP65 oznacza, że lampa jest odporna na warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy śnieg, i może być z powodzeniem stosowana również na zewnątrz budynków.

 

 

Bezawaryjna praca

 

Zastosowane w urządzeniu wysokiej jakości podzespoły gwarantują długoletnią bezproblemową eksploatację. Naświetlacz charakteryzuje się wysokim współczynnikiem stabilności strumienia świetlnego, co w praktyce oznacza, że parametry emitowanego światła są zachowane przez bardzo długi okres użytkowania, a jasność nie spada drastycznie po kilkudziesięciu godzinach pracy, jak to ma miejsce w tańszych urządzeniach.

 

Specyfikacja:

 • Model: Naświetlacz LED 50 W
 • Napięcie zasilania: 230 V AC 50-60 Hz Driver on board - najnowsza technologia zasilania
 • Rodzaj diody: SMD 2835
 • Strumień świetlny: 4000 lm
 • Współczynnik oddawania barw CRI: Ra 80
 • Materiał: aluminium, szkło, PCV
 • Klasa szczelności: IP65 ( można stosować na zewnątrz )
 • Możliwość ściemniania: nie
 • Ilość cykli włącz-wyłącz: 30000x
 • Żywotność: ~30000 godzin
 • Kąt strumienia światła: 120°
 • Moc wyjściowa: 50W
 • Barwa światła: biała zimna
 • Zużycie energii: 50kwh/1000h
 • Certyfikaty: CE, RoHS