Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

.

MASZYNKA GOLARKA DO STRZYŻENIA PSA PSÓW KOTA KOTÓW

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

MASZYNKA GOLARKA DO STRZYŻENIA PSA PSÓW KOTA KOTÓW MASZYNKA GOLARKA DO STRZYŻENIA PSA PSÓW KOTA KOTÓW MASZYNKA GOLARKA DO STRZYŻENIA PSA PSÓW KOTA KOTÓW
Maszynka do strzyżenia psów, kotów

Cicha maszynka z akumulatorem do strzyżenia psów i kotów. Maszynka ułatwi Ci strzyżenie małych psów i kotów. Jest też odpowiednia do strzyżenia częściowego dużych zwierząt.

Precyzyjnie doszlifowane ostrze ze stali szlachetnej to  gwarancja gładkich końcówek sierści po strzyżeniu. Maszynka skraca sierść do pożądanej długości.Głowicę ze stali szlachetnej można bez trudu zdjąć w celu wymiany lub czyszczenia. Dołączony do zestawu komplet do pielęgnacji i akcesoria ułatwiają korzystanie z maszynki i sprawiają, że jest ono bardziej przyjemne .

Ergonomiczny kształt, nie męczy nadgarstków i dłoni podczas pracy. Doskonale dopasowuje się do ręki, pozwala pewnie trzymać maszynkę podczas pielęgnacji umożliwiając precyzyjne strzyżenie nawet w grubej rękawicy. Można nią bardzo precyzyjnie operować i strzyc zwierzaki nawet o delikatnej, podatnej na podrażnienia skórze. Praktyczny wieszak pozwala ulokować maszynkę w dogodnym miejscu w przerwie między strzyżeniem.


SPECYFIKACJA :

ostrza wykonane ze stali hartowanej
regulacja nachylenia ostrzy
napięcie zasilania 230V
długość przewodu: 230 cm


ZESTAW ZAWIERA:

maszynkę
nasadki: 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm + osłona
grzebyk
olej do smarowania ostrza
pędzelek do czyszczenia
kluczyk
osłona na ostrze
podręczna walizka