Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Komunikaty

.

REJESTRATOR 6 IR KAMERA COFANIA LCD FULL HD

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

REJESTRATOR 6 IR KAMERA COFANIA LCD FULL HD
REJESTRATOR 6 IR KAMERA COFANIA LCD FULL HD

Kolorystyka: Czarna
Zasilanie: wbudowany akumulator
Procesor: GP2247
Sensor: GC1034
Wyświetlacz: 2.4 cala LCD
Obiektyw: szerokokątny, 170 stopni high-definition
Rejestrator wideo/DVR: 1920x1080 Full HD 30 fps
Wejścia: micro SDHC do 32GB, mini USB
Kamera cofania w zestawie
Inne: detekcja ruchu, g-sensor, wyświetlanie daty i godziny, ładowanie poprzez port miniUSB, wbudowany mikrofon i głośnik, wbudowany akumulator

Rejestrator samochodowy to urządzenie przeznaczone dla tych, którzy często podróżują. Przebieg trasy można nagrać w maksymalnej rozdzielczości FullHD 1920x1080 pikseli odtworzyć na 2,4" wyświetlaczu LCD. Niezaprzeczalną zaletą jest obiektyw 140°, który gwarantuje szeroki kąt rejestrowanej sceny. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu w zależności od preferencji kierowcy, umożliwia uruchomienie funkcji rejestracji dźwięku. Rejestrator został również wyposażony w technologię wykrywania ruchu. Dzięki niej pozostaje w trybie czuwania jeśli obraz jest statyczny, np. podczas dłuższego postoju na parkingu i włącza się dopiero w momencie wykrycia ruchu.

Do zestawu dołączony jest stabilny uchwyt, za pomocą którego można przymocować rejestrator do szyby oraz ładowarka z kablem o długości umożliwiającej swobodne podłączenie do gniazda zapalniczki.